Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 5.05.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 04 maj 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

5 maja 2024

1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.30. Nabożeństwo łączymy z osobistą adoracją Najśw. Sakramentu duchowo przygotowując się do Misji i Jubileuszu naszej parafii.

3. W środę, 8 maja, przypada święto kolejnego patrona Polski, świętego Stanisława, biskupa i męczennika. Prośmy Boga, by ten święty Patron stał się dla nas orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie.

4. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.

5. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z naszej parafii będą przeżywać uroczystość I Komunii Św. Bardzo serdecznie prosimy o uwzględnienie tej okoliczności wybierając się w przyszłą niedzielę na Mszę św. Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią Św. w sobotę o godz. 10.00.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy złożyli swój dar na wykonanie nowych drzwi do naszego kościoła. Jak informowałem wykonawca otrzymał już pierwszą transzę środków. Drzwi powinny być gotowe do końca czerwca b.r.

7. Polecamy dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m.in.:

• o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej, a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu,

• o tym, jak zmieniała się polska flaga i nasze narodowe barwy.

8. Dziś o godz. 17.00 spotkanie członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

Odsłony: 359

Czytania na każdy dzień...