Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 9.06.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 08 czerwiec 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

X Ndz. Zwykła

9 czerwca 2024

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich oraz dziękujemy za Boże miłosierdzie.

2. We wtorek, 11 czerwca, obchodzimy Święto Poświęcenia kościoła katedralnego w Radomiu. W tym dniu modlimy się za nasz Kościół diecezjalny, Jego Pasterzy i wiernych.

3. Za tydzień gościć będziemy w naszej wspólnocie ks. Mirosława Bujaka misjonarza z Kamerunu. Po Mszach św. będzie można, dobrowolną ofiarą, wesprzeć działania naszego misjonarza i wspólnotę, w której posługuje.

4. W przyszłą niedzielę, 16 czerwca, po raz kolejny ulicami naszego miasta przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00 w kościele farnym, a zakończy festynem na Placu Jagiellońskim.

5. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary i te złożone indywidualnie, które będą przeznaczone na wykonanie nowych drzwi do naszej świątyni. Jeśli nie nastąpią nieprzewidziane przeszkody, ich montaż rozpocznie się w tym miesiącu.

6. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in. o kultach Serca Jezusa i Serca Maryi. W artykule „Żar Serca nie gaśnie” udowadniamy, że te tradycyjne kulty są wciąż żywe i potrzebne w dzisiejszych czasach.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.

Odsłony: 146

Czytania na każdy dzień...