Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 7.01.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 06 styczeń 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2024

1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

2. Zatrzymajmy się na moment przy chrzcielnicy w naszym kościele, aby podziękować za dar dziecięctwa Bożego, ale także zdać sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za budowanie Kościoła na ziemi, za głoszenie innym Chrystusa i zachwycanie naszą wiarą.

3. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. W naszej Parafii trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, które zakończą się w przyszły poniedziałek, 15 stycznia. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na sfinansowanie wszystkich prac wykonanych w prezbiterium naszego kościoła.

W czasie trwania kolędy sprawy kancelaryjne będą załatwiane po porannej lub wieczornej Mszy świętej. Program kolędy jest wywieszony w gablocie ogłoszeń i dostępny na stronie internetowej parafii.

Odsłony: 181

Czytania na każdy dzień...