Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 14.01.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 13 styczeń 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2024

1. Od 18 do 25 stycznia trwać będzie w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Pan Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo naszej wiary.

2. 17 stycznia, przypada 6. rocznica śmierci ks. Ryszarda Szczęśniaka, drugiego w kolejności proboszcza naszej parafii i budowniczego tej świątyni. Msza św. za duszę śp. ks. Ryszarda będzie sprawowana w środę o godz. 18.00.

3. Od najbliższej środy kancelaria parafialna czynna już będzie w każdy poniedziałek, środę i piątek od godz. 16.30 do 17.30.

4. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które odbywają się w czwartki o godz. 18.30.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz diecezjalnych środków społecznego przekazu.

6. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym o przyszłości Funduszu Kościelnego i niepokojącej zapowiedzi siłowego przejmowania akt kościelnych przez Państwową Komisję ds. Pedofilii.

7. Pragniemy poinformować naszych Parafian, że tegoroczną wizytę duszpasterską zakończymy 15 stycznia. Rodziny, które zgłosiły dodatkową kolędę, odwiedzimy jutro od godz. 15.00. Pragniemy serdecznie podziękować naszym Parafianom, którzy przyjęli nas w swoich domach, dziękujemy za okazaną życzliwość a także za zrozumienie i poparcie dla różnych działań, tych duszpasterskich i materialnych, podejmowanych na rzecz naszej wspólnoty. Dziękujemy za kolędowe ofiary, również te dodatkowe, które przeznaczymy na sfinansowanie prac wykonanych w prezbiterium naszego kościoła. Niech Boże błogosławieństwo zostawione w Waszych domach podczas tegorocznej kolędy umocni jedność w rodzinach i całej parafii. Przypomnę końcowy program wizyty duszpasterskiej:

PONIEDZIAŁEK – 15 stycznia 2024 r.

od godz. 9.00 – ul. Planty 25B

od godz. 15.00 – dodatkowo zgłoszone adresy

Odsłony: 215

Czytania na każdy dzień...