Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 21.04.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 20 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2024

1. Dzisiejsza, 4. niedziela Wielkanocy rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Prośmy Chrystusa Dobrego Pasterza, by nie brakowało gorliwości i apostolskiego zapału wśród kapłanów i osób zakonnych oraz o to, by nie zabrakło robotników w Winnicy Pana.

2. We wtorek, 23 kwietnia, w uroczystość św. Wojciecha b. m. patrona Polski, swoje imieniny będzie obchodził ks. Wojciech Prawda. Msza św. w int. Solenizanta będzie sprawowana o godz. 18.00.

3. W czwartek, 25 kwietnia, przypada święto Świętego Marka Ewangelisty, które jest patronalnym świętem naszego Biskupa Diecezjalnego - Księdza Bpa. Marka Solarczyka. Msza Św. w intencji Dostojnego Solenizanta będzie sprawowana w katedrze radomskiej o godz. 18.00.

4. Przypominamy, że w ramach 9-miesięcznej nowenny przed Jubileuszem naszej parafii, w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy w duchu dziękczynienia za dar naszej parafii i świątyni.

5. Pragnę gorąco podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę i przelane na konto parafialne na cele naszej wspólnoty i utrzymanie świątyni oraz na wymianę drzwi frontowych naszego kościoła. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

6. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o tym, jak św. siostra Faustyna modliła się za kapłanów oraz o niedawno powstałym szlaku św. Wojciecha.

7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy ich modlitewną pamięcią.

Odsłony: 530

Czytania na każdy dzień...