Kiedy można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania?

Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną czyli od godz. 6.30 do 7.00 od 17.30 do 18.00.

Ogłoszenia: 5.11.2023

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 04 listopad 2023 Drukuj E-mail

Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2023

1. Dziś pierwsza niedziela listopada. O godz. 17.30 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek, 7 listopada, po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców kandydatów do bierzmowania. Po omówieniu spraw organizacyjnych odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę, 11 listopada, będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 105. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby podziękować Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

4. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe w listopadzie przed Mszą św. o godz. 18.00, a we wszystkie niedziele roku o 8.45 i 11.45. W kancelarii nadal możemy zamówić wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.

5. Za tydzień ofiary, które złożymy na tacę przeznaczymy na prace związane z montażem mozaiki. W pierwszej kolejności będzie ułożony marmur wokół tabernakulum a dopiero później rozpocznie się mocowanie mozaiki. Prace kamieniarskie mają się rozpocząć w najbliższych dniach.

6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa dla dzieci. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł o parafiach, polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych. Polecamy także artykuł o niedawno zmarłej Wandzie Półtawskiej.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy otwartości na Boże słowo oraz odwagi w podejmowaniu codziennych obowiązków względem Boga i bliźniego.

Odsłony: 272

Czytania na każdy dzień...